Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

Marzy Ci się kurs makijażu w Warszawie?
Chcesz skorzystać z niego, nie płacąc nawet złotówki?

Akademia Space Art zaprasza Cię do zapoznania się z szeroką ofertą kursów makijażu.

Jesteś bezrobotna? Skorzystaj z dofinansowania z Urzędu Pracy na kurs makijażu w Warszawie.

Akademia Space Art jest firmą szkoleniową stale współpracującą z Urzędami Pracy w całej Polsce. Udaj się do swojego doradcy zawodowego w UP. Podaj dane naszej firmy szkoleniowej: Karina Majkut – Akademia Space Art (2.14/00378/2017), prowadzącej profesjonalne kursy makijażu w Warszawie. Następnie złóż niezbędne dokumenty (szczegóły dostępne na stronach internetowych poszczególnych urzędów).

Zdobądź nowy zawód podczas kursu makijażu w Akademii Space Art.

Dodatkowo dla osób korzystających z dofinansowań z Urzędu Pracy na nasz 70-godzinny kurs makijażu JA – WIZAŻYSTKA – makijaż w pracy współczesnego wizażysty, proponujemy panel JA – WIZAŻYSTKA – w świecie działalności gospodarczej i samodzielności zawodowej.

Dzięki niemu dowiesz się, jak założyć działalność gospodarczą, przygotować poprawny biznesplan, zdobyć dofinansowanie z UP lub UE na własną działalność gospodarczą oraz jak pozyskać nowe klientki, prowadzić fanpage swojej firmy i odnaleźć się w mediach społecznościowych.

Dla Uczestniczek spoza Warszawy, przy sprzyjających warunkach pogodowych, zaproponujemy spacer po warszawskiej Starówce oraz pyszne frytki lub lody.

Nie martw się również o nocleg. W odległości 2 km od naszej Akademii znajduje się zaprzyjaźniony Hostel, w którym tanio wynajmiesz pokój.

Using Format